• تماس : 09122799953
  • ایمیل: info@dalahoostand.com
  • ساعت کاری: 08:00-17:00

استند فلزی

استند فلزی
نوعی از استندهای تبلیغاتی می باشد که از لوله ، پروفیل ، مفتول ، ورق آهن و یا ترکیب آنها به صورت ایستاده ، رومیزی و دیواری طراحی و ساخته می شود. از مزیت این استند ها می توان به استحکام بالاتر، قابلیت مونتاژ ، فرم پذیری بیشتر و طول عمر بالای این محصولات نسبت به دیگر استندها اشاره کرد

مسلما جنس فلز نسبت به مقوایی و حتی پلکسی مقاومت بیشتری دارد.همچنین یک سری کالاهای خاص به دلیل وزنی که دارند لزوما باید در استندهای فلزی چیدمان شوند تا توانایی تحمل وزن محصول را داشته باشند. .

استند­ یا قفسه فروشگاهی به دلیل ابعاد بزرگ و درخور توجه‌شان، بهترین وسیله برای نمایش محصول در سوپر­مارکت ­ها و فروشگاه ­ها محسوب می شوند. کالاهایی که به صورت معمول در استند – قفسه فروشگاهی به نمایش در می آیند، عبارت‌اند از: قفسه محصولات یا استند محصولات تازه (میوه و سبزیجات)، قفسه نان و شیرینی یا استند نان و شیرینی، قفسه نوشیدنی یا استند نوشیدنی، قفسه غذا های آماده و نیمه آماده یا استند غذا های آماده و نیمه آماده و قفسه کتاب، مجلات و روزنامه یا استند کتاب، مجلات و روزنامه.

از استندهای فلزی تولید شده توسط شرکت دالاهو استند می توان به: استند  محصولات غذایی گلستان، استند  شرکت مزمز، استند  محصولات چی توز، استند  محصولات غذایی برتر، استند ، استند  محصولات نفت پارس ، استند  ساناز وسانیا، استند فروشگاهی همراه اول و… اشاره نمود.

نمونه کارها