• تماس : 09122799953
  • ایمیل: info@dalahoostand.com
  • ساعت کاری: 08:00-17:00

استند پلکسی

استند پلکسی

که عموماً با نام پلکسی گلاس شناخته می شود نمونه ای از استندهای تبلیغاتی است که مناسب محصولات فانتزی و لوکس مانند لوازم آرایشی و بهداشتی و … در کمترین فضای ، می باشد .

پلکسی یا پلکسی گلاس، نوعی پلاستیک است که ظاهری شفاف و مانند شیشه دارد و در دو نوع مات و براق و در رنگ بندی ها و ضخامت های متفاوت قابل دسترسی است. همین امر موجب تنوع و ایجاد خلاقیت در طراحی می شود و به طراح این امکان را می دهد تا متناسب با پروژه، سلیقه و تجربه ی خود بهترین ها را به مشتری ارائه نماید. طوری که به صورت انحصاری متعلق به محصولات و خدمات برند باشد و به بهترین نحو، برند را به مشتریانش معرفی نماید. ا

ین ویژگی ها باعث شده تا در سال های اخیر با توجه به گسترش تبلیغات این محصول در ساخت استند مورد توجه بیشتری قرار گیرد .

ظاهر زیبا و لوکس، مقاومت بالا، ظرافت و تمیزی کار، سبکی و حمل و نقل آسان از جمله دیگر خصوصیات استند پلکسی می باشند. هم چنین با توجه به وزن کم پلکسی و مقاومت بالای آن، بدون نیاز به زیرسازی های مفصل امکان ساخت استند وجود دارد که موجب کاهش مصرف متریال و به ویژه صرفه جویی در هزینه ها و زمان نیز می شود..

از استندهای تولید شده توسط شرکت دالاهو استند می توان به: استند محصولات غذایی دعوت ، استند  محصولات نکس کر، استند محصولات غذایی گلستان، استند  و… اشاره نمود.

نمونه کارها